101795
 

Подаруй урок верхової їзди для двох!

Два вершники — й два коні! Саме так виглядатиме індивідуальне навчання верхової їзди від досвідченого інструктора. Новачки навчаться триматися в сідлі й отримають базові навички управління кіньми. А досвідчені наїзники зможуть опанувати різні стилі швидкісної їзди. І ті, й інші тренуватимуться на відкритомму майданчикові 100х40 м прямо на острові Хортиця. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.10.2018
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2018

Урок верхової їзди для двох — що це?

Кращий вид активного відпочинку — катання на породистих конях! У погожий день таке дозвілля принесе тільки радість, тим більше, якщо використовувати вдалий шанс і навчитися керувати конем самостійно! Цікавий урок верхової їзди з досвідченим тренером прокладе пряму доріжку до азів майстерності. Нехай це буде тільки перший крок до досконалості, але від того краще, що його належить зробити удвох!

Як все відбувається?

Заняття розпочнеться з теорії: Щасливчиків познайомлять із кіньми, розкажуть про їхні звички й амуніції, видадуть захисне екіпірування й повідають правила безпеки. Далі можна буде взятися за безпосередню практику: новачки спробують осідлати коня, опанувати закони правильної посадки, озвучити базові команди. Спеціальні навички для цього не потрібні — усі секрети управління кіньми Щасливчики дізнаються в індивідуальному форматі. Вже на першому занятті можна порозумітися з тваринами й досягти успіху в управлінні ними.

Майстерність управління конем

Благородний спорт налічує не одне століття. Так, верхова їзда може стати чудовим хобі, або просто час від часу дарувати заряд бадьорості й задоволення. Варто тільки спробувати вперше, щоб зрозуміти: ці емоції незабутні!

Не потрібні спеціальні навички

Навіть найдосвідченіші вершники колись починали з нуля. І такий шанс тепер випаде новачкам. Вони вперше осідлають коня й навчаться триматися в сідлі, запам'ятають основні команди й спробують проїхатися верхи. Більш досвідчені наїзники зможуть замахнутися вище: опанувати галоп або навіть більш складні трюки.

Навчання їзді в кінному театрі!

Навчатися належить у кращих майстрів своєї справи. Мабуть, ніде так не люблять коней, як у кінному театрі. Взаєморозуміння між тваринами й інструкторами тут досягає свого апогею. Коні розуміють своїх вершників з півпогляду, недарма на арені театру вони з легкістю виконують найнеймовірніші трюки. Для навчання нададуть слухняних, доглянутих конячок, а катання проходитиме у відкритому просторому манежі 100х40 м.

Місце проведення враження:

Кінний театр - Школа верхової їзди
о. Хортиця, вул. Заповідна, 23 Показати на мапі

62 відгуків реальних людей

М
Мария
16 квітня 2018
Мне очень понравилось ! Подарил молодой человек , мы катались вдвоём с инструктором !!! Море впечатлений ) после прогулки можно походить по территории посмотреть на различных лошадок и пони )спасибо !!! Всем советую !

С
Сергей
3 квітня 2018
Прогулка была отличная, спасибо огромное за такие впечатления!)

15 лютого 2018
Отлично покатались.Хоть и не сезон,прохладно,но впечатлений море.Спасибо,отличный сервис.

С
Стас
2 лютого 2018
Понравилось

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень