101795
 

Подаруй урок верхової їзди для двох!

Два вершники — й два коні! Саме так виглядатиме індивідуальне навчання верхової їзди від досвідченого інструктора. Новачки навчаться триматися в сідлі й отримають базові навички управління кіньми. А досвідчені наїзники зможуть опанувати різні стилі швидкісної їзди. І ті, й інші тренуватимуться на відкритомму майданчикові 100х40 м прямо на острові Хортиця. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.06.2018
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.06.2018

Урок верхової їзди для двох — що це?

Кращий вид активного відпочинку — катання на породистих конях! У погожий день таке дозвілля принесе тільки радість, тим більше, якщо використовувати вдалий шанс і навчитися керувати конем самостійно! Цікавий урок верхової їзди з досвідченим тренером прокладе пряму доріжку до азів майстерності. Нехай це буде тільки перший крок до досконалості, але від того краще, що його належить зробити удвох!

Як все відбувається?

Заняття розпочнеться з теорії: Щасливчиків познайомлять із кіньми, розкажуть про їхні звички й амуніції, видадуть захисне екіпірування й повідають правила безпеки. Далі можна буде взятися за безпосередню практику: новачки спробують осідлати коня, опанувати закони правильної посадки, озвучити базові команди. Спеціальні навички для цього не потрібні — усі секрети управління кіньми Щасливчики дізнаються в індивідуальному форматі. Вже на першому занятті можна порозумітися з тваринами й досягти успіху в управлінні ними.

Майстерність управління конем

Благородний спорт налічує не одне століття. Так, верхова їзда може стати чудовим хобі, або просто час від часу дарувати заряд бадьорості й задоволення. Варто тільки спробувати вперше, щоб зрозуміти: ці емоції незабутні!

Не потрібні спеціальні навички

Навіть найдосвідченіші вершники колись починали з нуля. І такий шанс тепер випаде новачкам. Вони вперше осідлають коня й навчаться триматися в сідлі, запам'ятають основні команди й спробують проїхатися верхи. Більш досвідчені наїзники зможуть замахнутися вище: опанувати галоп або навіть більш складні трюки.

Навчання їзді в кінному театрі!

Навчатися належить у кращих майстрів своєї справи. Мабуть, ніде так не люблять коней, як у кінному театрі. Взаєморозуміння між тваринами й інструкторами тут досягає свого апогею. Коні розуміють своїх вершників з півпогляду, недарма на арені театру вони з легкістю виконують найнеймовірніші трюки. Для навчання нададуть слухняних, доглянутих конячок, а катання проходитиме у відкритому просторому манежі 100х40 м.

Місце проведення враження:

Школа верхової їзди Кінний театр
о. Хортиця, вул. Заповідна, 23 Показати на мапі

58 відгуків реальних людей

А
Анна
21 листопада 2017
Спасибо за впечатление, все понравилось!

В
Валерій
12 листопада 2017
Отримали дуже гарні враження від прогулянки на конях на о. Хортиця.Професійні поради інструктора Анастасіі допомогли впоратися зі складностями першого досвіду спілкування з конем.Будемо радити враження друзям та знайомим.

Ю
Юлия
7 листопада 2017
Карточку подарили на День Рождения. С начала отнеслась скептически, но покатавшись на лошадях, сомнения развеялись. Очень хороший сервис, все понравилось. Все прошло четко, быстро, начиная от звонка менеджера фирмы Бодо, до конца катания. Всем рекомендую. Отличный способ развеяться и что-то поменять в жизни.

Ю
Юлия
27 жовтня 2017
одно из самых лучших мест города) Огромный плюс в том, что есть возможность самим управлять лошадью. Невероятные впечатления, всё понравилось!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень