101795
 

Подаруй урок верхової їзди для двох!

Два вершники — й два коні! Саме так виглядатиме індивідуальне навчання верхової їзди від досвідченого інструктора. Новачки навчаться триматися в сідлі й отримають базові навички управління кіньми. А досвідчені наїзники зможуть опанувати різні стилі швидкісної їзди. І ті, й інші тренуватимуться на відкритомму майданчикові 100х40 м прямо на острові Хортиця. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.05.2018
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2018

Урок верхової їзди для двох — що це?

Кращий вид активного відпочинку — катання на породистих конях! У погожий день таке дозвілля принесе тільки радість, тим більше, якщо використовувати вдалий шанс і навчитися керувати конем самостійно! Цікавий урок верхової їзди з досвідченим тренером прокладе пряму доріжку до азів майстерності. Нехай це буде тільки перший крок до досконалості, але від того краще, що його належить зробити удвох!

Як все відбувається?

Заняття розпочнеться з теорії: Щасливчиків познайомлять із кіньми, розкажуть про їхні звички й амуніції, видадуть захисне екіпірування й повідають правила безпеки. Далі можна буде взятися за безпосередню практику: новачки спробують осідлати коня, опанувати закони правильної посадки, озвучити базові команди. Спеціальні навички для цього не потрібні — усі секрети управління кіньми Щасливчики дізнаються в індивідуальному форматі. Вже на першому занятті можна порозумітися з тваринами й досягти успіху в управлінні ними.

Майстерність управління конем

Благородний спорт налічує не одне століття. Так, верхова їзда може стати чудовим хобі, або просто час від часу дарувати заряд бадьорості й задоволення. Варто тільки спробувати вперше, щоб зрозуміти: ці емоції незабутні!

Не потрібні спеціальні навички

Навіть найдосвідченіші вершники колись починали з нуля. І такий шанс тепер випаде новачкам. Вони вперше осідлають коня й навчаться триматися в сідлі, запам'ятають основні команди й спробують проїхатися верхи. Більш досвідчені наїзники зможуть замахнутися вище: опанувати галоп або навіть більш складні трюки.

Навчання їзді в кінному театрі!

Навчатися належить у кращих майстрів своєї справи. Мабуть, ніде так не люблять коней, як у кінному театрі. Взаєморозуміння між тваринами й інструкторами тут досягає свого апогею. Коні розуміють своїх вершників з півпогляду, недарма на арені театру вони з легкістю виконують найнеймовірніші трюки. Для навчання нададуть слухняних, доглянутих конячок, а катання проходитиме у відкритому просторому манежі 100х40 м.

Місце проведення враження:

Школа верхової їзди Кінний театр
о. Хортиця, вул. Заповідна, 23 Показати на мапі

14 відгуків реальних людей

А
Анна
6 жовтня 2017
Получила в подарок сертификат,зарегистрировала на сайте, позвонил оператор , мы уточнили дату и время, поехала в школу верховой езды, понравилось все, тренер очень заботливая, внимательная, все ясно и доступно обьясняла. Осталась довольна!

Н
Наталья
25 вересня 2017
Коробочку с впечатлениями подарили мужу коллеги на день рождения. Мы без колебаний выбрали именно урок верховой езды, т.к. давно хотели покататься на лошадках. И это был восторг! Спокойные, ухоженные лошади, внимательные инструкторы, просторный манеж для тренировок. Для первого урока часа оказалось более чем достаточно. После занятия можно покормить лошадок припасенными вкусняшками) И спасибо команде Bodo за отзывчивость и качественный сервис!

О
Олеся
10 серпня 2017
На День Рождения мне подарила подруга. Я была в восторге от такого подарка. О уроке верховой езды я давно мечтала, а тут такой подарок.все было замечательно.

О
Олеся
9 травня 2017
В первые узнала о Бодо только в этом году. На ДР на работе подарили сертификат. Сказать что я была в изумлении - ничего не сказать! Что за странная коробка? Шкатулка? Обувь? Первое, что впечатляет - это сама идея предлагать ВПЕЧАТЛЕНИЯ! НУ ЭТО ЖЕ ГЕНИАЛЬНО! Я мечтала о верховой езде сколько себя помню. И вот этот шанс. Мне не хотелось быть в этот день одной, поэтому мы договорились с подружкой...
В первые узнала о Бодо только в этом году. На ДР на работе подарили сертификат. Сказать что я была в изумлении - ничего не сказать! Что за странная коробка? Шкатулка? Обувь? Первое, что впечатляет - это сама идея предлагать ВПЕЧАТЛЕНИЯ! НУ ЭТО ЖЕ ГЕНИАЛЬНО! Я мечтала о верховой езде сколько себя помню. И вот этот шанс. Мне не хотелось быть в этот день одной, поэтому мы договорились с подружкой, что она доплатит 200 грн и мы будем вдвоем кататься. Второй, что впечатляет - это сервис. Очень милые девочки-менеджеры. Грамотная речь, вежливые. Приятно общаться. Нам сделали карту на двоих. Все очень быстро, оплата он-лайн. Третье - без проблем перенесли на другую дату (конечно, если вы не дотяните до последнего - все легко). Четвертое- как мы не старались все сделать заранее - мы опоздали на пол часа. Оказалось мы не уточнили адрес. Пришли по указанному адресу, но конюшня находилась не конкретно в этом месте. Партнеры, предоставлявшие впечатление, не сократили нам время. Мы занимались именно час, как только уже были на лошадях, на тренировочной площадке. Общение с лошадями - это отдельная песня. Хоть раз в жизни, но это нужно попробовать каждому. Вообще, когда я узнала о BODO, сама собой отвалилась извечная проблема что подарить (особенно тому, у кого и так все есть).

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень