101795
 

Подаруй урок верхової їзди для двох!

Два вершники — і два коні! Саме так буде виглядати індивідуальне навчання верхової їзди від досвідченого інструктора. Новачки навчаться триматися в сідлі і базовим навичкам управління кіньми, а досвідчені наїзники зможуть освоїти різні стилі швидкісної їзди. І ті, і інші будуть тренуватися на відкритій майданчику 100х40 м   на острові Хортиця. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2018
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2018

Урок верхової їзди для двох — що це?

Кращий вид активного відпочинку — катання на породистих конях! У погожий день такий дозвілля принесе тільки радість, тим більше, якщо використовувати вдалий шанс — і навчитися управляти конем самостійно! Цікавий урок верхової їзди з досвідченим тренером прокладе пряму доріжку до азам майстерності. Нехай це буде тільки перший крок до досконалості, але від того краще, що його належить зробити удвох!

Як все проходить?

Заняття розпочнеться з теорії: Щасливчиків познайомлять з кіньми, розкажуть про їх звички і амуніції, видадуть захисну екіпіровку і повідають правила безпеки. Далі можна буде приступити до безпосередньої практики: новачки спробують осідлати коня, освоїти закони правильної посадки, озвучити базові команди. Спеціальні навички для цього не потрібні — всі секрети управління кіньми Щасливчики дізнаються в індивідуальному форматі. Вже на першому занятті можна порозумітися з тваринами і досягти успіху в управлінні ними.

Майстерність управління конем

Благородний спорт налічує не одне століття. Так, верхова їзда може стати чудовим хобі, або просто час від часу дарувати заряд бадьорості і задоволення. Варто тільки спробувати вперше, щоб зрозуміти: ці емоції незабутні!

Не потрібні спеціальні навички

Навіть найдосвідченіші вершники колись починали з нуля. І такий шанс тепер випаде новачкам. Вони вперше осідлають кінь і навчаться триматися в сідлі, запам'ятають основні команди і спробують проїхатися верхи. Більш досвідчені наїзники зможуть замахнутися вище: освоїти галоп або навіть більш складні трюки.

Навчання їзді в кінному театрі!

Навчатися належить у кращих майстрів своєї справи. Мабуть, ніде так не люблять коней, як у кінному театрі. Взаєморозуміння між тваринами і інструкторами тут досягає свого апогею. Коні розуміють своїх вершників з півпогляду, недарма на арені театру вони з легкістю виконують самі неймовірні трюки. Для навчання нададуть слухняних, доглянутих конячок, а катання буде проходити у відкритому просторому манежі 100х40 м.

Місце проведення враження:

Школа верхової їзди Кінний театр
о. Хортиця, вул. Заповідна, 23 Показати на мапі

12 відгуків реальних людей

О
Олеся
10 серпня 2017
На День Рождения мне подарила подруга. Я была в восторге от такого подарка. О уроке верховой езды я давно мечтала, а тут такой подарок.все было замечательно.

О
Олеся
9 травня 2017
В первые узнала о Бодо только в этом году. На ДР на работе подарили сертификат. Сказать что я была в изумлении - ничего не сказать! Что за странная коробка? Шкатулка? Обувь? Первое, что впечатляет - это сама идея предлагать ВПЕЧАТЛЕНИЯ! НУ ЭТО ЖЕ ГЕНИАЛЬНО! Я мечтала о верховой езде сколько себя помню. И вот этот шанс. Мне не хотелось быть в этот день одной, поэтому мы договорились с подружкой...
В первые узнала о Бодо только в этом году. На ДР на работе подарили сертификат. Сказать что я была в изумлении - ничего не сказать! Что за странная коробка? Шкатулка? Обувь? Первое, что впечатляет - это сама идея предлагать ВПЕЧАТЛЕНИЯ! НУ ЭТО ЖЕ ГЕНИАЛЬНО! Я мечтала о верховой езде сколько себя помню. И вот этот шанс. Мне не хотелось быть в этот день одной, поэтому мы договорились с подружкой, что она доплатит 200 грн и мы будем вдвоем кататься. Второй, что впечатляет - это сервис. Очень милые девочки-менеджеры. Грамотная речь, вежливые. Приятно общаться. Нам сделали карту на двоих. Все очень быстро, оплата он-лайн. Третье - без проблем перенесли на другую дату (конечно, если вы не дотяните до последнего - все легко). Четвертое- как мы не старались все сделать заранее - мы опоздали на пол часа. Оказалось мы не уточнили адрес. Пришли по указанному адресу, но конюшня находилась не конкретно в этом месте. Партнеры, предоставлявшие впечатление, не сократили нам время. Мы занимались именно час, как только уже были на лошадях, на тренировочной площадке. Общение с лошадями - это отдельная песня. Хоть раз в жизни, но это нужно попробовать каждому. Вообще, когда я узнала о BODO, сама собой отвалилась извечная проблема что подарить (особенно тому, у кого и так все есть).

20 лютого 2017
Друзья подарили мне на выбор впечатления! Мой выбор остановился на уроке верховой езды. Живописное место "Хортица", очень приятный инструктор и хорошая лошадка)) Мне все очень понравилось! Рекомендую )

О
Оксана
28 листопада 2016
Незабываемые впечатления! Дочь на День рожденье подарила урок верховой езды. Приятно, что на двоих :) Все прошло без заминок. Спасибо. До новых впечатлений!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень