101794
 

Подаруй урок їзди на конячці!

Індивідуальне заняття з основ їзди верхи. Спеціальні навички не потрібні: профі-інструктор допоможе новачкам освоїти ази кінного спорту, а більш досвідченим наїзникам — різні види алюру (крок, рись, галоп). Це можливість не тільки навчитися впевнено триматися верхи, але і покататися на благородному коні! А тренуватися доведеться на мальовничому острові Хортиця — на просторому open air майданчику 100х40 м. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.05.2018
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 90 кг
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2018

Урок верхової їзди — що це?

Можливість навчитися впевнено триматися в сідлі і управляти конем! Індивідуальний формат заняття гарантує цінний перший досвід. А більш досвідчені наїзники зможуть удосконалити свої навички в компанії кращих в місті наїзників — артистів кінного театру! Для навчання підбираються спокійні коні. 

Як все відбувається?

Враження відбудеться на території великого кінного театру, що зручно розташувався на острові Хортиця. Тут Щасливчик вперше познайомиться з інструктором і, звичайно ж, зі своїм конем. Для першого уроку нададуть все необхідне, включаючи захисну екіпіровку і шолом. Тренер розповість про техніку безпеки та правила поводження з твариною. Після виконання тренувальних вправ, Щасливчик зможе вставити ноги в стремена, взяти в руки поводи — і голосно озвучивши команду для свого коня, рушити вперед. Спочатку інструктор буде тримати тварину за вуздечку, але якщо помітить, що учень опановує майстерність, — дозволить покататися без підстраховки.

Ази верхової їзди — всього за 1 заняття!

Здавалося б, усього 1 заняття, але скільки можна встигнути! На своєму першому уроці новачок:

  • осідлає коня і навчиться триматися в сідлі;
  • освоїть основні команди;
  • їздитиме верхи, керуючи конем.

Індивідуальний формат уроку

Верхова їзда — дуже демократичний вид спорту, і світ не знає людини, кому б вона не скорилася. Недарма ще століття тому, кожен аристократ брав уроки у інструктора, а пізніше розсікав на белогривом коні. Індивідуальний майстер-клас дозволить розробити програму заняття відповідно до навичок. І навіть, якщо їх немає, — це зовсім не страшно. Новачки спробують осідлати коня вперше, а більш досвідчені «вершники» зможуть освоїти галоп.

Відкритий манеж 100х40 м!

Навчання верховій їзді відбувається на лоні природи. Простора відкрита площадка 100х40 м зазвичай використовується, як арена для виступу артистів кінного театру. Це особливе місце, щоб навчатися основам їзди, адже коні до нього давно звикли і будуть вести себе спокійно. 

Місце проведення враження:

Школа верхової їзди Кінний театр
о. Хортиця, вул. Заповідна, 23 Показати на мапі

14 відгуків реальних людей

А
Анна
6 жовтня 2017
Получила в подарок сертификат,зарегистрировала на сайте, позвонил оператор , мы уточнили дату и время, поехала в школу верховой езды, понравилось все, тренер очень заботливая, внимательная, все ясно и доступно обьясняла. Осталась довольна!

Н
Наталья
25 вересня 2017
Коробочку с впечатлениями подарили мужу коллеги на день рождения. Мы без колебаний выбрали именно урок верховой езды, т.к. давно хотели покататься на лошадках. И это был восторг! Спокойные, ухоженные лошади, внимательные инструкторы, просторный манеж для тренировок. Для первого урока часа оказалось более чем достаточно. После занятия можно покормить лошадок припасенными вкусняшками) И спасибо команде Bodo за отзывчивость и качественный сервис!

О
Олеся
10 серпня 2017
На День Рождения мне подарила подруга. Я была в восторге от такого подарка. О уроке верховой езды я давно мечтала, а тут такой подарок.все было замечательно.

О
Олеся
9 травня 2017
В первые узнала о Бодо только в этом году. На ДР на работе подарили сертификат. Сказать что я была в изумлении - ничего не сказать! Что за странная коробка? Шкатулка? Обувь? Первое, что впечатляет - это сама идея предлагать ВПЕЧАТЛЕНИЯ! НУ ЭТО ЖЕ ГЕНИАЛЬНО! Я мечтала о верховой езде сколько себя помню. И вот этот шанс. Мне не хотелось быть в этот день одной, поэтому мы договорились с подружкой...
В первые узнала о Бодо только в этом году. На ДР на работе подарили сертификат. Сказать что я была в изумлении - ничего не сказать! Что за странная коробка? Шкатулка? Обувь? Первое, что впечатляет - это сама идея предлагать ВПЕЧАТЛЕНИЯ! НУ ЭТО ЖЕ ГЕНИАЛЬНО! Я мечтала о верховой езде сколько себя помню. И вот этот шанс. Мне не хотелось быть в этот день одной, поэтому мы договорились с подружкой, что она доплатит 200 грн и мы будем вдвоем кататься. Второй, что впечатляет - это сервис. Очень милые девочки-менеджеры. Грамотная речь, вежливые. Приятно общаться. Нам сделали карту на двоих. Все очень быстро, оплата он-лайн. Третье - без проблем перенесли на другую дату (конечно, если вы не дотяните до последнего - все легко). Четвертое- как мы не старались все сделать заранее - мы опоздали на пол часа. Оказалось мы не уточнили адрес. Пришли по указанному адресу, но конюшня находилась не конкретно в этом месте. Партнеры, предоставлявшие впечатление, не сократили нам время. Мы занимались именно час, как только уже были на лошадях, на тренировочной площадке. Общение с лошадями - это отдельная песня. Хоть раз в жизни, но это нужно попробовать каждому. Вообще, когда я узнала о BODO, сама собой отвалилась извечная проблема что подарить (особенно тому, у кого и так все есть).

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень