102274
 

Велошкола для двох

Індивідуальне заняття з техніки їзди на велосипеді для двох. Досвідчений інструктор навчить базовим прийомам управління велосипедом: покаже, як починати рух, гальмувати, перемикати передачі і долати перешкоди. Для уроку видадуть 2 велосипеда моделі Pride Fitness, які підбираються в індивідуальному порядку, і 2 захисних шолома. Відмінна можливість навчитися кататися на велосипеді всього за 1 урок.  детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 31.10.2018
Неактивне враження
2 людини
2 години
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 8 років
Використати до 31.10.2018

Велошкола для двох — що це?

2-годинне заняття з освоєння базових навичок їзди на велосипеді. Професіонал-інструктор підбере велосипеди, продемонструє принципи водіння на особистому прикладі і навчить технічним нюансам управління. Учні здійснять свою першу велосипедну прогулянку в районі мальовничої набережної Дніпра на території «Прокат-Центру». Тут вони освоять нескладні правила водіння велосипеда — навички, які корисно мати кожній людині.

Як все відбувається?

Щасливчики відвідають «Прокат-центр» на набережній Дніпра. Там їх зустріне досвідчений інструктор. Разом вони підберуть 2 велосипеда потрібного розміру і захисні шоломи. Потім під керівництвом професіонала друзі почнуть освоювати техніку їзди на велосипеді: навчаться правильно стартувати, тримати рівновагу, контролювати швидкість, плавно користуватися гальмами. Заняття розроблено спеціально для новачків.

2 години — і велосипед освоєний

Навчитися кататися на велосипеді всього за 2 години — можливо. Разом з професійним наставником учні легко оволодіють цим нехитрим видом транспорту і зможуть здійснювати велопрогулянки вже самостійно.

Велосипеди високого класу Pride Fitness

Відвідувачам велошколи видадуть 2 надійних велосипеда Pride Fitness, вчитися на яких — одне задоволення. Також друзів забезпечать захисними шоломами.

Активність на свіжому повітрі

Кататися на велосипеді — це не тільки весело, але й корисно. Велошкола знаходиться на території набережної Дніпра, де відвідувачі відмінно проведуть час на свіжому повітрі і заодно освоять велосипед. 

Місце проведення враження:

Rental Сеnter - Прокат-центр
вул. Чубанова, 1 Показати на мапі

1 відгук

М
Марина
28 травня 2016
Оказывается, научится ездить на велосипеде - это реально легко)) Стыдно признаться, но я в свои 23 года не умела кататься на велике)) А тут с братом решили пойти вместе на урок (брат за компанию), и благодаря внимательному терпеливому тренеру я впервые в жизни поехала))) Казалось бы, такой просто занятие - ездить на велосипеде, а сколько у меня было радости и восторга!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень