102273
 

Велошкола для початківців

Індивідуальний урок, під час якого можна буде навчитися кататися на велосипеді з нуля. Для практики видадуть сучасний велосипед Pride Fitness (в наявності різні моделі) та захисний шолом. Інструктор покаже, як правильно повертати і зупиняти велосипед, навчить утримувати рівновагу. Якщо в учня все буде виходити, він зможе спробувати долати невеликі перешкоди у вигляді бордюрів. Кататися доведеться на території прокатного центру — на спеціальному асфальтованому майданчику.  детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
1 людина
90 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 8 років
Використати до 30.09.2018

Велошкола для початківців — що це?

Навчання катанню на велосипеді з нуля для дорослих і дітей. Під керівництвом інструктора вийде освоїти основні тонкощі їзди і перейти з розряду новачків у категорію любителів. Необхідний захист — шолом — видадуть на місці. Навчання проходить на рівній асфальтованій доріжці.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в прокат-центр, де його буде чекати тренер. Інструктор підбере для гостя відповідний велосипед і розповість правила безпеки. Після цього він покаже Щасливчику, як правильно сідати на велосипед, і буде притримувати його до тих пір, поки той не зможе впоратися з рівновагою. Одного уроку буде достатньо, щоб учасник навчився впевнено триматися у сидлі, гальмувати і повертати.

Індивідуальний урок від інструктора

Інструктор буде навчати азам веломастерства в індивідуальному форматі. Він пояснить принципи управління велосипедом, буде допомагати під час уроку, а в кінці заняття учень зможе покататися самостійно.

Сучасні велосипеди Pride Fitness

Для заняття видадуть сучасну модель байка, яка відмінно підходить для новачків велоспорту. Ці велосипеди характеризуються потужними алюмінієвими рамами, а також на них встановлені амортизаційні вилки для простого і комфортного катання.

Катання по асфальтованій доріжці

Майстер-клас відбуватиметься на території прокатного центру. Там є асфальтована доріжка, по якій новачкові буде особливо зручно кататися.

Місце проведення враження:

Rental Сеnter - Прокат-центр
вул. Чубанова, 1 Показати на мапі

1 відгук

М
Марина
28 травня 2016
Оказывается, научится ездить на велосипеде - это реально легко)) Стыдно признаться, но я в свои 23 года не умела кататься на велике)) А тут с братом решили пойти вместе на урок (брат за компанию), и благодаря внимательному терпеливому тренеру я впервые в жизни поехала))) Казалось бы, такой просто занятие - ездить на велосипеде, а сколько у меня было радости и восторга!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень