102273
 

Велошкола для початківців

Індивідуальний урок, під час якого можна буде навчитися кататися на велосипеді з нуля. Для практики видадуть сучасний велосипед Pride Fitness (в наявності різні моделі) та захисний шолом. Інструктор покаже, як правильно повертати і зупиняти велосипед, навчить утримувати рівновагу. Якщо в учня все буде виходити, він зможе спробувати долати невеликі перешкоди у вигляді бордюрів. Кататися доведеться на території прокатного центру — на спеціальному асфальтованому майданчику.  детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
1 людина
90 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 8 років
Використати до 31.12.2018

Велошкола для початківців — що це?

Навчання катанню на велосипеді з нуля для дорослих і дітей. Під керівництвом інструктора вийде освоїти основні тонкощі їзди і перейти з розряду новачків у категорію любителів. Необхідний захист — шолом — видадуть на місці. Навчання проходить на рівній асфальтованій доріжці.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в прокат-центр, де його буде чекати тренер. Інструктор підбере для гостя відповідний велосипед і розповість правила безпеки. Після цього він покаже Щасливчику, як правильно сідати на велосипед, і буде притримувати його до тих пір, поки той не зможе впоратися з рівновагою. Одного уроку буде достатньо, щоб учасник навчився впевнено триматися у сидлі, гальмувати і повертати.

Індивідуальний урок від інструктора

Інструктор буде навчати азам веломастерства в індивідуальному форматі. Він пояснить принципи управління велосипедом, буде допомагати під час уроку, а в кінці заняття учень зможе покататися самостійно.

Сучасні велосипеди Pride Fitness

Для заняття видадуть сучасну модель байка, яка відмінно підходить для новачків велоспорту. Ці велосипеди характеризуються потужними алюмінієвими рамами, а також на них встановлені амортизаційні вилки для простого і комфортного катання.

Катання по асфальтованій доріжці

Майстер-клас відбуватиметься на території прокатного центру. Там є асфальтована доріжка, по якій новачкові буде особливо зручно кататися.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Rental Сеnter - Прокат-центр
вул. Чубанова, 1 Показати на мапі

1 відгук

М
Марина
28 травня 2016
Оказывается, научится ездить на велосипеде - это реально легко)) Стыдно признаться, но я в свои 23 года не умела кататься на велике)) А тут с братом решили пойти вместе на урок (брат за компанию), и благодаря внимательному терпеливому тренеру я впервые в жизни поехала))) Казалось бы, такой просто занятие - ездить на велосипеде, а сколько у меня было радости и восторга!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень