102009
 

Мотузковий парк для компанії

Можливість підкорити нові висоти — відправитися в парк мотузкових атракціонів в компанії 4-х близьких людей. Тут екстремали долатимуть підвісні містки, драбини, тарзанки та інші перешкоди. Навчить їх цьому досвідчений інструктор, який видасть кожному страхувальну систему і необхідну екіпіровку. А ось вибір висоти маршруту залишиться на особистий розсуд — у парку траси розташовані на 3-х ярусах (від 1-го до 11 метрів). На двох найвищіх гостей чекатиме спуск на тролеї через водойму. детальніше...

4 люд. 1 траса Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
4 людини
1 траса
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2018

Мотузковий парк для компанії — що це?

Комплекс мотузкових атракціонів для екстремалів. Дружну компанію з 4-х чоловік чекає безліч підвісних перешкод: тарзанки, містки, драбинки і т. п. Можна вибрати один з 2-х маршрутів на висоті від 4-х до 11-ти метрів і тоді сміливо вирушати в екстремальну пригоду прямо під відкритим небом. А на фініші гостей парку очікує не менш захоплюючий спуск на тролеї. Найменші учасники враження зможуть підкорити трасу, розташовану на висоті до 2 метрів.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе взяти з собою 3-х сміливців, разом з якими він вирушить підкорювати нові висоти. Вони приїдуть в мотузковий парк розваг «Білки», де їх зустріне інструктор. Він надасть всю необхідну екіпіровку і коротко розповість про правила безпеки. А після того, як Щасливчики виберуть, яку з мотузкових трас вони хотіли б подолати, почнеться найцікавіше.

Висота і складність траси на вибір

У парку кожен відшукає трасу для себе, адже на вибір пропонуються 3 маршрути різного рівня складності:

  • 1-ий ярус — дитяча, на висоті 1-2 м
  • 2-ий ярус — на висоті 4-6 м
  • 3-ий ярус — на висоті 8-11 м

Тролейний спуск через водойму

Екстремалів чекає приємний сюрприз. На фініші мотузкових трас для дорослих знаходиться атракціон тролей. За допомогою системи тросових кріплень і спеціального ролика вийде перелітити через водойму.

Надійна страхувальна система

Пересуватися по маршруту належить використовуючи страхувальну систему. Досвідчений інструктор допоможе одягнути її і навчить переміщатися з карабіном. Він також видасть кожному пару захисних рукавиць і шолом.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Мотузковий парк "Білки"

5 відгуків

В
Вячеслав
18 серпня 2015
Хорошее развлечения для выходного дня. И полезно, и весело. Все понравилось.

О
Оксана
6 серпня 2015
Этот подарок выбрала своему знакомому и уж никак не ожидала, что он меня с собой пригласит. Я руководствовалась его увлечениями - он уже год как в секцию скалолазания ходит. А для меня это все новое и незнакомое. Хорошо хоть высоты не боюсь. Но я решилась и мы пошли вместе. Ощущения конечно противоречивые - вроде и страшно но когда пройдешь какое-то препятствие, так горд за себя! И так на...
Этот подарок выбрала своему знакомому и уж никак не ожидала, что он меня с собой пригласит. Я руководствовалась его увлечениями - он уже год как в секцию скалолазания ходит. А для меня это все новое и незнакомое. Хорошо хоть высоты не боюсь. Но я решилась и мы пошли вместе. Ощущения конечно противоречивые - вроде и страшно но когда пройдешь какое-то препятствие, так горд за себя! И так на протяжении всего маршрута. В общем ощущения самые клевые, но мне пусть дарят что-то поспокойнее.

Д
Дмитрий
12 червня 2015
Отправились в веревочный парк веселой компашкой одноклассников. Было очень весело! Интересное развлечение придумали. И да... отдельное спасибо хочу сказать Бодо за организацию - перезвонили, уточнили, рассказали. Все бы так!

О
Олег
27 травня 2015
Девушка подарила мне на день рождение такой сюрприз. Отправились конечно вместе. На месте она испугалась и хотела отказаться от прохождения:) Я ее поуговаривал и сначала мы двигались вместе, а потом ей даже понравилось и мы успешно прошли трассу. Говорит что еще хочет попробовать какой то екстримальный подарок от бодо:) Ну а я только за!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень