102008
 

Мотузковий парк для двох

Активний відпочинок та екстремальні розваги. Це пригода для 2-х близьких людей у мотузковому парку, де на шляху встануть різноманітні підвісні перешкоди: містки, драбини, тарзанки і т. д. Як їх подолати, використовуючи страховку — пояснить досвідчений інструктор. Маршрут можна обрати із 3-х запропонованих: з висотою до 2-х метрів (для дітей), близько 6-ти або 11-ти метрів (для дорослих). На фініші дорослих трас — «переправа» на тролеї через водойму. детальніше...

2 люд. 1 траса Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
2 людини
1 траса
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.09.2018

Мотузковий парк — що це?

Дана пригода під відкритим небом, яку належить відправитися в компанії близької людини або надійного товариша! Це цілий комплекс мотузкових атракціонів, що складається з канатів, містків, драбинок та інших підвісних перешкод. Можна вибрати один з маршрутів на різних ярусах — у парку траси розташовані на висоті від 4 до 11-ти метрів. В кінці кожної з них екстремалів чекає ще один сюрприз — спуск на тролеї через водойму! Також є дитячий маршрут з перешкодами на висоті 1-2 метри.

Як все відбувається?

Щасливчики відправляться в мотузковий парк розваг «Білки». Тут їх зустріне досвідчений інструктор, який видасть страхувальну систему і захисну екіпіровку, а також розповість про основні правила безпеки. Вже на місці Щасливчики зможуть визначитися з бажаним рівнем складності, оцінивши висоту кожної з трас парку. А, коли вибір буде зроблено, можна сміливо вирушати в драйвове пригоду!

Цілих 3 яруси парку!

Кожен з маршрутів відрізняється різним рівнем складності — чим вище траса, тим більше драйвових перешкод і захоплюючих відчуттів! Всього в парку є цілих 3 траси на вибір:

  • 1-ий ярус — дитяча, на висоті 1-2 метри
  • 2-ий ярус — на висоті 4-6 метрів
  • 3-ий ярус — на висоті 8-11 метрів

Спуск на тролеї через водойму

В кінці мотузкових трас (за винятком дитячої) на гостей парку чекає спуск на тролеї. Це система тросів, кріплень і спеціальний ролик, за допомогою якого здійснюється повітряна «переправа» через водойму, розташовану на території парку. Відмінний спосіб екстремально фінішувати!

Інструктаж + страхувальна система

Перед початком «повітряної пригоди» профі зробить короткий інструктаж. Він розповість про основні правила безпеки, допоможе одягнути страховку і навчить переміщатися за допомогою карабіна. Крім того, для проходження траси будуть видані шоломи та захисні рукавички.

Місце проведення враження:

Мотузковий парк "Білки"

5 відгуків реальних людей

В
Вячеслав
18 серпня 2015
Хорошее развлечения для выходного дня. И полезно, и весело. Все понравилось.

О
Оксана
6 серпня 2015
Этот подарок выбрала своему знакомому и уж никак не ожидала, что он меня с собой пригласит. Я руководствовалась его увлечениями - он уже год как в секцию скалолазания ходит. А для меня это все новое и незнакомое. Хорошо хоть высоты не боюсь. Но я решилась и мы пошли вместе. Ощущения конечно противоречивые - вроде и страшно но когда пройдешь какое-то препятствие, так горд за себя! И так на...
Этот подарок выбрала своему знакомому и уж никак не ожидала, что он меня с собой пригласит. Я руководствовалась его увлечениями - он уже год как в секцию скалолазания ходит. А для меня это все новое и незнакомое. Хорошо хоть высоты не боюсь. Но я решилась и мы пошли вместе. Ощущения конечно противоречивые - вроде и страшно но когда пройдешь какое-то препятствие, так горд за себя! И так на протяжении всего маршрута. В общем ощущения самые клевые, но мне пусть дарят что-то поспокойнее.

Д
Дмитрий
12 червня 2015
Отправились в веревочный парк веселой компашкой одноклассников. Было очень весело! Интересное развлечение придумали. И да... отдельное спасибо хочу сказать Бодо за организацию - перезвонили, уточнили, рассказали. Все бы так!

О
Олег
27 травня 2015
Девушка подарила мне на день рождение такой сюрприз. Отправились конечно вместе. На месте она испугалась и хотела отказаться от прохождения:) Я ее поуговаривал и сначала мы двигались вместе, а потом ей даже понравилось и мы успешно прошли трассу. Говорит что еще хочет попробовать какой то екстримальный подарок от бодо:) Ну а я только за!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень