102008
 

Мотузковий парк для двох

Активний відпочинок та екстремальні розваги. Це пригода для 2-х близьких людей у мотузковому парку, де на шляху встануть різноманітні підвісні перешкоди: містки, драбини, тарзанки і т. д. Як їх подолати, використовуючи страховку — пояснить досвідчений інструктор. Маршрут можна обрати із 3-х запропонованих: з висотою до 2-х метрів (для дітей), близько 6-ти або 11-ти метрів (для дорослих). На фініші дорослих трас — «переправа» на тролеї через водойму. детальніше...

2 люд. 1 траса Використати до 31.12.2018
Неактивне враження
2 людини
1 траса
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2018

Мотузковий парк — що це?

Дана пригода під відкритим небом, яку належить відправитися в компанії близької людини або надійного товариша! Це цілий комплекс мотузкових атракціонів, що складається з канатів, містків, драбинок та інших підвісних перешкод. Можна вибрати один з маршрутів на різних ярусах — у парку траси розташовані на висоті від 4 до 11-ти метрів. В кінці кожної з них екстремалів чекає ще один сюрприз — спуск на тролеї через водойму! Також є дитячий маршрут з перешкодами на висоті 1-2 метри.

Як все відбувається?

Щасливчики відправляться в мотузковий парк розваг «Білки». Тут їх зустріне досвідчений інструктор, який видасть страхувальну систему і захисну екіпіровку, а також розповість про основні правила безпеки. Вже на місці Щасливчики зможуть визначитися з бажаним рівнем складності, оцінивши висоту кожної з трас парку. А, коли вибір буде зроблено, можна сміливо вирушати в драйвове пригоду!

Цілих 3 яруси парку!

Кожен з маршрутів відрізняється різним рівнем складності — чим вище траса, тим більше драйвових перешкод і захоплюючих відчуттів! Всього в парку є цілих 3 траси на вибір:

  • 1-ий ярус — дитяча, на висоті 1-2 метри
  • 2-ий ярус — на висоті 4-6 метрів
  • 3-ий ярус — на висоті 8-11 метрів

Спуск на тролеї через водойму

В кінці мотузкових трас (за винятком дитячої) на гостей парку чекає спуск на тролеї. Це система тросів, кріплень і спеціальний ролик, за допомогою якого здійснюється повітряна «переправа» через водойму, розташовану на території парку. Відмінний спосіб екстремально фінішувати!

Інструктаж + страхувальна система

Перед початком «повітряної пригоди» профі зробить короткий інструктаж. Він розповість про основні правила безпеки, допоможе одягнути страховку і навчить переміщатися за допомогою карабіна. Крім того, для проходження траси будуть видані шоломи та захисні рукавички.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Мотузковий парк "Білки"

5 відгуків

В
Вячеслав
18 серпня 2015
Хорошее развлечения для выходного дня. И полезно, и весело. Все понравилось.

О
Оксана
6 серпня 2015
Этот подарок выбрала своему знакомому и уж никак не ожидала, что он меня с собой пригласит. Я руководствовалась его увлечениями - он уже год как в секцию скалолазания ходит. А для меня это все новое и незнакомое. Хорошо хоть высоты не боюсь. Но я решилась и мы пошли вместе. Ощущения конечно противоречивые - вроде и страшно но когда пройдешь какое-то препятствие, так горд за себя! И так на...
Этот подарок выбрала своему знакомому и уж никак не ожидала, что он меня с собой пригласит. Я руководствовалась его увлечениями - он уже год как в секцию скалолазания ходит. А для меня это все новое и незнакомое. Хорошо хоть высоты не боюсь. Но я решилась и мы пошли вместе. Ощущения конечно противоречивые - вроде и страшно но когда пройдешь какое-то препятствие, так горд за себя! И так на протяжении всего маршрута. В общем ощущения самые клевые, но мне пусть дарят что-то поспокойнее.

Д
Дмитрий
12 червня 2015
Отправились в веревочный парк веселой компашкой одноклассников. Было очень весело! Интересное развлечение придумали. И да... отдельное спасибо хочу сказать Бодо за организацию - перезвонили, уточнили, рассказали. Все бы так!

О
Олег
27 травня 2015
Девушка подарила мне на день рождение такой сюрприз. Отправились конечно вместе. На месте она испугалась и хотела отказаться от прохождения:) Я ее поуговаривал и сначала мы двигались вместе, а потом ей даже понравилось и мы успешно прошли трассу. Говорит что еще хочет попробовать какой то екстримальный подарок от бодо:) Ну а я только за!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень