Подаруй сходження на Говерлу для двох!

подарували вже 403 разів
2 людини
3 дні (2 ночі)
Не рекомендується вагітним
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Форма одягу - зручна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Подорож розпочнеться з міста Яремче, куди потрібно дістатися самостійно.

  • 1 день: після заселення в пансіонат «Первоцвіт» відбудеться оглядова екскурсія містом. Туристи побачать гірську річку Прут і водоспад Пробій, прогуляються центром Яремче та сувенірним ринком.
  • 2 день: сходження на Говерлу. Під керівництвом інструкторів група з 20 чоловік здійснить підйом на гору. На вершині можна влаштувати фотосесію та невеликий пікнік.
  • 3 день: пішохідна екскурсія. Туристи вирушать в ліс до скель Довбуша, де відбудеться екскурсія «Таємничий світ українських опришків». Після прогулянки — виселення з пансіонату та повернення додому.

Чому ми вибрали туристичну компанію NRC Travel

Туристи проживатимуть в двомісних номерах зі всіма зручностями в пансіонаті «Первоцвіт». У програму туру входять сніданки, автобусні трансфери на екскурсії, супровід інструктора та вхідні квитки на територію Національного природного парку при сходженні на Говерлу.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Михаил
13 июня 2018
Давно собирался на Говерлу, даже как-то стыдно было, что до сих пор не поднялся. Наконец-то решили с друзьями это сделать. Очень понравилось! Природа, сам маршрут, чувствуешь, что делаешь что-то великое в своей жизни))) Особенно, когда казалось, что вот-вот упадешь там на дороге)) Думаю, подняться на Говерлу должен каждый) Спасибо БОДО!
Андрей
15 сентября 2016
https://www.facebook.com/100002972486315
Было очень круто! хоть и сложно.... но оно того стоит! Эта красота, когда стоишь на "крыше Украины".... просто словами не описать.... А природа.... а воздух... Просто не хотелось уезжать од туда.... Обязательно нужно будет повторить в следующем году в мае!
Артем
20 июля 2016
Это точно нужно попробовать! Сложно до безумия. Мне кажется, мы умирали уже после часа подъема. А все ребята закаленные, в зале занимаемся) Но зато какие там виды - я вам этого не передам. Нужно брать и ехать смотреть! Организация тоже гут. Все было уже забронировано, кормили вкусно и сытно. Я и мои ребята довольны.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки