101834
 

Запис синглу

Можливість стати володарем синглу, записаного в професійній студії. Пісню для виконання можна буде вибрати самостійно — у стилі рок, поп, реп чи іншому, неважливо! Звукорежисер введе в курс справи, запише вокал за допомогою спеціального устаткування і майстерно зведе високоякісний трек. Готову композицію можна буде забрати вже за тиждень. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Доступно з 8 років
Використати до 31.03.2019

Запис синглу — що це?

Захоплююча можливість реалізувати свій творчий початок, записавши пісню у професійній студії. Її можна вибрати на свій розсуд, а втілити задум у реальність допоможе досвідчений звукорежисер. Він запише вокал за допомогою професійного обладнання, відредагує звуковий матеріал і зведе його в єдину композицію. Сингл буде готовий вже за тиждень і вразить якістю і чистотою звучання.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в професійній студії звукозапису Emely, де встигли співпрацювати Міка Ньютон, Альона Вінницька, Домінік Джокер та інші талановиті виконавці. Познайомившись зі звукорежисером, Щасливчик дізнається всю «кухні» підготовки синглів і зможе особисто долучитися до такого цікавого процесу. Для цього йому доведеться на деякий час «розлучитися» з наставником. Виконавець опиниться за скляною перегородкою — в тон-ательє. Це спеціальна кімната з бездоганною шумоізоляцією. Щасливчик буде записувати вокал перед мікрофоном. У процесі редагування синглу профі усуне все зайве і зведе мінусовку з вокалом в одне ціле.

Тон-ательє з бездоганною шумоізоляцією

Навіть найпопулярніший співак не зможе записати високоякісний сингл поза професійної студії. Адже тільки тут зібрано все необхідне обладнання і є спеціальна кімната з шумоізоляцією — запису не завадить ніяка акустика. Та що й казати, навіть сама атмосфера і компанія профі розташовують до творчості.

Вибір пісні на особистий розсуд

Щоб приділити більше часу запису синглу, а не його пошуку, потрібно заздалегідь визначитися з назвою бажаної композиції і, по можливості, завантажити її мінус. Це може бути будь музичної шедевр — від улюбленої народної пісні до хіта легендарних The Beatles. Головне, щоб мелодія і тональність мінусовки відповідали особистим вокальним даним.

Готовий сингл вже через тиждень

Насолодитися власним музичним треком можна вже через 5-7 днів. Звукорежисер розставить остаточні акценти і відправить готовий сингл за допомогою Інтернету чи зможе скинути його на флешку.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ЕМЕЛІ - Студія звукозапису
пр-т. Металургів, 1А Показати на мапі

6 відгуків

Леся Рыженко
21 лютого 2017
впечатление "запись сингла". Мне понравилось. Этот подарок был действительно сюрпризом, который подарил новые впечатления, волнение, адреналин. Это было необычно и незабываемо!

Н
Наталья
10 січня 2017
Впечатление подарили сыночку на День Святого Николая. Он давно мечтал о записи в профессиональной студии треков собственного сочинения. Это был его первый опыт. Он очень волновался накануне записи. Но в студии его встретили отличные приветливые ребята. Давали ему советы. Запись прошла блестяще. Спасибо за позитив :))) и ребенку и родителям.

8 січня 2016
Всем привет! Мне друзья подарили на День Рождение запись сингла :) Просто знают, что я очень неравнодушна попеть в караоке :)) Так вот, они и решили что у меня обязательно должен быть свой записанный сингл. Я очень долго выбирала песню, так как понимала что петь в караоке, где всем весело или в машине когда тебя никто не слышит - это одно, а вот в студии когда все так хорошо слышно - это...
Всем привет! Мне друзья подарили на День Рождение запись сингла :) Просто знают, что я очень неравнодушна попеть в караоке :)) Так вот, они и решили что у меня обязательно должен быть свой записанный сингл. Я очень долго выбирала песню, так как понимала что петь в караоке, где всем весело или в машине когда тебя никто не слышит - это одно, а вот в студии когда все так хорошо слышно - это другое)) Но, мне все понравилось! Спасибо большое ребятам) Отличный и позитивный опыт!

10 вересня 2015
Доброго времени суток! Муж подарил впечатление мне, а сюрприз я сделала для Него! :-) Песню записала, как подарок на третью годовщину Нашей Свадьбы! Думаю понравится :-) Потому что мне понравилось, и процесс, и отношение, и вообще вся эта затея! Спасибо студии Эмели и команде bodo! Ребята, вы действительно доставляете яркие и незабываемые впечатления и эмоции!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень