101834
 

Запис синглу

Можливість стати володарем синглу, записаного в професійній студії. Пісню для виконання можна буде вибрати самостійно — у стилі рок, поп, реп чи іншому, неважливо! Звукорежисер введе в курс справи, запише вокал за допомогою спеціального устаткування і майстерно зведе високоякісний трек. Готову композицію можна буде забрати вже за тиждень. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.10.2018
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Доступно з 8 років
Використати до 31.10.2018

Запис синглу — що це?

Захоплююча можливість реалізувати свій творчий початок, записавши пісню у професійній студії. Її можна вибрати на свій розсуд, а втілити задум у реальність допоможе досвідчений звукорежисер. Він запише вокал за допомогою професійного обладнання, відредагує звуковий матеріал і зведе його в єдину композицію. Сингл буде готовий вже за тиждень і вразить якістю і чистотою звучання.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в професійній студії звукозапису Emely, де встигли співпрацювати Міка Ньютон, Альона Вінницька, Домінік Джокер та інші талановиті виконавці. Познайомившись зі звукорежисером, Щасливчик дізнається всю «кухні» підготовки синглів і зможе особисто долучитися до такого цікавого процесу. Для цього йому доведеться на деякий час «розлучитися» з наставником. Виконавець опиниться за скляною перегородкою — в тон-ательє. Це спеціальна кімната з бездоганною шумоізоляцією. Щасливчик буде записувати вокал перед мікрофоном. У процесі редагування синглу профі усуне все зайве і зведе мінусовку з вокалом в одне ціле.

Тон-ательє з бездоганною шумоізоляцією

Навіть найпопулярніший співак не зможе записати високоякісний сингл поза професійної студії. Адже тільки тут зібрано все необхідне обладнання і є спеціальна кімната з шумоізоляцією — запису не завадить ніяка акустика. Та що й казати, навіть сама атмосфера і компанія профі розташовують до творчості.

Вибір пісні на особистий розсуд

Щоб приділити більше часу запису синглу, а не його пошуку, потрібно заздалегідь визначитися з назвою бажаної композиції і, по можливості, завантажити її мінус. Це може бути будь музичної шедевр — від улюбленої народної пісні до хіта легендарних The Beatles. Головне, щоб мелодія і тональність мінусовки відповідали особистим вокальним даним.

Готовий сингл вже через тиждень

Насолодитися власним музичним треком можна вже через 5-7 днів. Звукорежисер розставить остаточні акценти і відправить готовий сингл за допомогою Інтернету чи зможе скинути його на флешку.

Місце проведення враження:

ЕМЕЛІ - Студія звукозапису
пр-т. Металургів, 1А Показати на мапі

6 відгуків реальних людей

21 лютого 2017
впечатление "запись сингла". Мне понравилось. Этот подарок был действительно сюрпризом, который подарил новые впечатления, волнение, адреналин. Это было необычно и незабываемо!

Н
Наталья
10 січня 2017
Впечатление подарили сыночку на День Святого Николая. Он давно мечтал о записи в профессиональной студии треков собственного сочинения. Это был его первый опыт. Он очень волновался накануне записи. Но в студии его встретили отличные приветливые ребята. Давали ему советы. Запись прошла блестяще. Спасибо за позитив :))) и ребенку и родителям.

8 січня 2016
Всем привет! Мне друзья подарили на День Рождение запись сингла :) Просто знают, что я очень неравнодушна попеть в караоке :)) Так вот, они и решили что у меня обязательно должен быть свой записанный сингл. Я очень долго выбирала песню, так как понимала что петь в караоке, где всем весело или в машине когда тебя никто не слышит - это одно, а вот в студии когда все так хорошо слышно - это...
Всем привет! Мне друзья подарили на День Рождение запись сингла :) Просто знают, что я очень неравнодушна попеть в караоке :)) Так вот, они и решили что у меня обязательно должен быть свой записанный сингл. Я очень долго выбирала песню, так как понимала что петь в караоке, где всем весело или в машине когда тебя никто не слышит - это одно, а вот в студии когда все так хорошо слышно - это другое)) Но, мне все понравилось! Спасибо большое ребятам) Отличный и позитивный опыт!

10 вересня 2015
Доброго времени суток! Муж подарил впечатление мне, а сюрприз я сделала для Него! :-) Песню записала, как подарок на третью годовщину Нашей Свадьбы! Думаю понравится :-) Потому что мне понравилось, и процесс, и отношение, и вообще вся эта затея! Спасибо студии Эмели и команде bodo! Ребята, вы действительно доставляете яркие и незабываемые впечатления и эмоции!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень